Firma „Detektyw 3M” to zawodowi detektywi i dobrze wyposażone biuro detektywistyczne działające na terenie 3 Miast – Gdyni, Gdańska i Sopotu.
Agencja detektywistyczna „Detektyw 3M” świadczy usługi detektywistyczne dla osób prywatnych, po przez klientów korporacyjnych, radców prawnych po firmy ubezpieczeniowe.

Wykrywanie podsłuchów

Oferujemy profesjonalne wykrywanie podsłuchów wspólnie z najlepszą na rynku firmą z Warszawy. Prowadzisz firmę i mimo świetnych, nowatorskich pomysłów, konkurencja jest zawsze o krok przed Tobą? Rozpoznajesz swoje koncepcje w działaniach biznesowych innych osób i firm? Ktoś ze znajomych lub rodziny wykorzystuje przeciwko Tobie informacje, o których nie powinien mieć pojęcia?
Zastanów się może padłeś ofiarą szpiegostwa. Wbrew pozorom podsłuchiwany może być każdy – wystarczy, że korzystasz z komputera, telefonu komórkowego i innych popularnych udogodnień technicznych. Jeśli nie zawsze masz przy sobie telefon i komputer, nie jest zabezpieczony hasłem lub zdążyło Ci się odebrać wiadomość od nieznanego numeru to możesz być podsłuchiwany. Sprawdź czy Twój własny telefon lub komputer nie służy komuś innemu w dostarczaniu informacji na Twój temat. Dowiedz się czy Twoje biuro jest bezpieczne i nie ma w nim żadnych ukrytych mikrofonów lub kamer. Zobacz czy Twój samochód nie kryje żadnej tajemnicy.
Rzetelnie, dokładnie i szybko (w ciągu maksymalnie kilku godzin) dostarczymy czy odpowiedzi na pytanie czy jesteś podsłuchiwany. Wystawiamy poświadczenie wykonanej usługi i zakresu przeprowadzonych badań.

Nasze usługi to


Strona główna | O firmie | Usługi | Cennik | Kontakt
Copyright by Detektyw 3M (Gdynia - Gdańsk - Sopot) 2013.