Firma „Detektyw 3M” to zawodowi detektywi i dobrze wyposażone biuro detektywistyczne działające na terenie 3 Miast – Gdyni, Gdańska i Sopotu.
Agencja detektywistyczna „Detektyw 3M” świadczy usługi detektywistyczne dla osób prywatnych, po przez klientów korporacyjnych, radców prawnych po firmy ubezpieczeniowe.

Weryfikacja kandydatów i pracowników

Małe firmy i duże organizacje muszą być w stanie polegać na swoich pracownikach, zwłaszcza na kierownikach i menadżerach różnego szczebla. W celu zapewnienia, że firma działa sprawnie i skutecznie, wspierając wyższe kierownictwo do osiągnięcia wzrostu, przychodów i rentowności warto odpowiednio dobrać pracowników. Podczas pracy co jakiś czas wskazane jest aby sprawdzać jak pracują nasi pracownicy i kim są. Dlatego bardzo ważne jest, aby mieć pewność, że wszystkie zatrudnione przez nas osoby spełniają swoją rolę. Jako pracodawca powinieneś mieć pewność, że Twoi współpracownicy i pracownicy posiadają odpowiedni poziom doświadczenia i kwalifikacji wraz z wysokim poczuciem motywacji, uczciwości i prawości. Krótko mówiąc, konieczne jest, aby przełożony lub właściciel firmy miała wiedzę i świadomość z kim pracuje i kogo zatrudnia.
Nasza Agencja detektywistyczna może dostarczyć szczegółowych profili potencjalnych kandydatów. Będziemy weryfikować wcześniejszą historię zatrudnienia wraz z uzyskaniem referencje oraz sprawdzać prawdziwość ich kwalifikacji. Nasi detektywi dostarczą Ci środków, dzięki którym można dokonać świadomych decyzji biznesowych. Zbadamy dokumenty aplikacyjne, uprawnie zawodowe, dyplomy, informacje na temat reputacji, karalności i innych danych interesujących Pracodawcę. Nasza oferta jest modyfikowana i dostosowywana do potrzeb poszczególnych klientów.

Nasze usługi to


Strona główna | O firmie | Usługi | Cennik | Kontakt
Copyright by Detektyw 3M (Gdynia - Gdańsk - Sopot) 2013.