Firma „Detektyw 3M” to zawodowi detektywi i dobrze wyposażone biuro detektywistyczne działające na terenie 3 Miast – Gdyni, Gdańska i Sopotu.
Agencja detektywistyczna „Detektyw 3M” świadczy usługi detektywistyczne dla osób prywatnych, po przez klientów korporacyjnych, radców prawnych po firmy ubezpieczeniowe.

Usługi dla osób prywatnych

Nasze doświadczenie detektywistyczne nauczyło nas, że istnieje wiele powodów, dlaczego prywatny klient potrzebuje specjalistycznej wiedzy, której nie może lub nie chce uzyskać we własnym zakresie. Nasza agencja detektywistyczna wypracowała szereg rozwiązań, które oferuje swoim klientom.
Uzyskanie informacji nie zawsze jest możliwe we własnym zakresie dlatego warto się zwrócić o konsultacje i zlecic wykonanie interesującego nas zlecenia specjaliście w dziedzinie detektywistyki. Nawet jeśli nie wiedza Państwo jak nazwać usługę, która Was interesuje lub opisane na stronie usługi, które oferujemy nie oddają tego co chcieliby Państwo uzyskać prosimy o kontakt.
Nasze zlecenia nie ograniczają się wyłącznie do usług, które sa najpopularniejsze i zostały opisane na stronie internetowej. Z przyjemnością podejmujemy się spraw innych i bardziej skomplikowanych. Służymy swoim doświadczeniem i możliwościami technicznymi i informatycznymi.

Oferujemy dyskretne i poufne porady i zależy nam aby znaleźć rozwiązanie Państwa problemu!

Nasze usługi to


Strona główna | O firmie | Usługi | Cennik | Kontakt
Copyright by Detektyw 3M (Gdynia - Gdańsk - Sopot) 2013.