Firma „Detektyw 3M” to zawodowi detektywi i dobrze wyposażone biuro detektywistyczne działające na terenie 3 Miast – Gdyni, Gdańska i Sopotu.
Agencja detektywistyczna „Detektyw 3M” świadczy usługi detektywistyczne dla osób prywatnych, po przez klientów korporacyjnych, radców prawnych po firmy ubezpieczeniowe.

Poszukiwanie osób

Aby uzupełnić naszą szeroką gamę usług oferujemy specjalistyczne usługi poszukiwania osób. Usługa ta jest skierowana zarówno do osób prywatnych, które chciały odnaleźć dawno niewidzianego krewnego lub znajomego, który wyemigrował i zniknął, jak i dla przedsiębiorców. Odnalezienie osoby fizycznej może ułatwić zarówno namierzenie spadkobiercy jak i spadkodawcy, dłużnika lub osoby, która zaginęła. Mamy wysoki wskaźnik sukcesu w odnajdywaniu zaginionych dłużników, rodziny i przyjaciół, rodziców biologicznych i beneficjentów. Nasze poszukiwania prowadzimy na całym świecie. Umożliwia nam to sieć kontaktów i współpraca z renomowanymi agencjami detektywistycznymi oraz kancelariami prawnymi na całym świecie.
Nasi detektywi odnajdują adresy, sprawdzają miejsca zamieszkania i różnymi sposobami starają się odnaleźć poszukiwane osoby lub przekazać im wiadomość od osób, które ich poszukują. Nasi doświadczeni agenci osiągają doskonałe wyniki w lokalizowaniu dłużników, członków rodziny i dawnych kolegów ze szklonej ławy. Skontaktuj się z nami a dowiesz się więcej.

Nasze usługi to


Strona główna | O firmie | Usługi | Cennik | Kontakt
Copyright by Detektyw 3M (Gdynia - Gdańsk - Sopot)2013.