Firma „Detektyw 3M” to zawodowi detektywi i dobrze wyposażone biuro detektywistyczne działające na terenie 3 Miast – Gdyni, Gdańska i Sopotu.
Agencja detektywistyczna „Detektyw 3M” świadczy usługi detektywistyczne dla osób prywatnych, po przez klientów korporacyjnych, radców prawnych po firmy ubezpieczeniowe.

Obserwacja małżonków i partnerów

Czy zastanawiasz się nad wiernością Twojego małżonka/partnera?

Nasza agencja detektywistyczna to specjaliści w dochodzeniach dotyczących spraw małżeńskich. W każdym związku są chwile, kiedy pojawia się wątpliwość lub podejrzenie na temat niewierności wobec swoich bliskich - małżonków, partnerów, narzeczonych. Oferujemy pełną obsługę w sprawach sprawdzeń zachowania osób, które podejrzewają Państwo o zdradą. Nasi detektywi specjalizują się w dochodzeniu prawdy o tym, gdzie i z kim spędza czas Twój ukochany/ukochana. Detektywi weryfikują otrzymane informacje, obserwują i sprawdzają zachowanie małżonków. Podczas obserwacji gromadzą materiały w postaci raportów, zdjęc i filmów, które są użytecznymi dowodami podczas spraw rozwodowych.
Co może wskazywać na niewierność?

Wszelkie zmiany w zachowaniu bywają symptomem, że nasz partner lub małżonek mógł nawiązać pozamałżeńska relację. Do typowych symptomów można zaliczyć – zmianę zachowania – mogą być to zarówno zły humor, wybuchy agresji, nieuzasadniona złość, zwłaszcza po pytaniach na temat określonych osób i sytuacji. Sytuacja gdy mało wylewny partner nagle robi się bardzo miły, czuły, kupuje prezenty, kwiaty i snuje plany wspólnych wyjazdów itp. Tez może być symptomem jego wyrzutów sumienia.
Ukrywanie telefonu, kasowanie historii połączeń, a także usuwanie smsów i chowanie samego telefonu jak i wychodzenie żeby porozmawiać, ściszanie głosu to typowe symptomy, że nasz małżonek nie chce abyśmy wiedzieli i z kim i o czym rozmawia oraz jakie ma plany. Spotkanie z detektywem i bezpłatna konsultacja pomoże rozpoznać z jaką sytuację mamy do czynienia.

Wykrywacz kłamstw

Oferujemy profesjonalne badania na wykrywaczu kłamstw wariograf w sprawach damsko-męskich na terenie Trójmiasta. Badania przeprowadza biegły sądowy, ekspert do badań na wariografie z 10 letnim doświadczeniem. Najczęściej sprawdzamy prawdomówność w tematach potencjalnej zdrady, romansu, kradzieży itd.

Nasze usługi to


Strona główna | O firmie | Usługi | Cennik | Kontakt
Copyright by Detektyw 3M (Gdynia - Gdańsk - Sopot) 2013.