Firma „Detektyw 3M” to zawodowi detektywi i dobrze wyposażone biuro detektywistyczne działające na terenie 3 Miast – Gdyni, Gdańska i Sopotu.
Agencja detektywistyczna „Detektyw 3M” świadczy usługi detektywistyczne dla osób prywatnych, po przez klientów korporacyjnych, radców prawnych po firmy ubezpieczeniowe.

Nadzór, monitorowanie osób i pojazdów

Inwigilacja / GPS

Urządzenia lokalizacyjne to świetny wynalazek dzięki, któremu pracodawcy mogą bez przeszkód ograniczyć koszty i zbadać uczciwość pracowników. Urządzenia gps montowane w pojazdach służbowych pozwalają sprawdzić w jaki sposób są wykorzystywane pojazdy służbowe. Urządzenia te stanowią również doskonałe zabezpieczenie przed kradzieżą i jeśli do niej dojdzie umożliwiają odnalezienie pojazdu. Obecnie urządzenia gps są montowane nie tylko w samochodach, ale i w urządzeniach takich jak koparki i inny sprzęt budowlany. Umożliwia to między innymi sprawdzenie czy nie dochodzi do kradzieży paliwa i wykorzystywania służbowego sprzętu w celach prywatnych.
Monitorowanie pojazdu może ułatwić nam odnalezienie samochodu oraz informacje o tym gdzie się znajduje auto jak i jego kierowca. Dzięki temu właściciel samochodu może sprawdzić dokąd przemieszcza się jego samochód i czy na pewno jest w tym miejscu, w którym powinien być.Najnowsze Lokalizatory GPS umożliwiają monitorowanie pojazdu 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Pozwalają określić prędkość pojazdu, ilość czasu przez który pojazd pozostał zatrzymany i co ważniejsze możemy zobaczyć jego lokalizację.

Nasze usługi to


Strona główna | O firmie | Usługi | Cennik | Kontakt
Copyright by Detektyw 3M (Gdynia - Gdańsk - Sopot) 2013.