Firma „Detektyw 3M” to zawodowi detektywi i dobrze wyposażone biuro detektywistyczne działające na terenie 3 Miast – Gdyni, Gdańska i Sopotu.
Agencja detektywistyczna „Detektyw 3M” świadczy usługi detektywistyczne dla osób prywatnych, po przez klientów korporacyjnych, radców prawnych po firmy ubezpieczeniowe.

Doręczanie dokumentów

Nie każda przesyłka może być skutecznie doręczona przez listonosza lub kuriera. Kiedy adresat spodziewa się niechcianej przesyłki i stara się nie utrzymywać kontaktu z nadawcą wręcz unika przyjmowania jakichkolwiek listów lub dokumentów. Nasi detektywi w takich sytuacjach chętnie i z powodzeniem zastępują w takich sytuacjach listonosza. Podejmujemy się doręczania dokumentów, listów i przesyłek. Specjalizujemy się w doręczaniu dokumentów pracowniczych i utrwalaniu ich przyjęcia bądź odmowy, nasze raporty z powyższych czynności są wartościowym dowodem podczas spraw sądowych. Zlecając nam powyższa usługę możesz być pewien, że nie ograniczy się ona do zapukania do drzwi lub wrzucenia listu do skrzynki.
Detektyw podejmie kilka prób doręczenia przesyłki jeśli za pierwszym razem nie zastanie w domu adresata. Podczas próby doręczenia utrwali przebieg spotkania dyktafonem lub ukryta kamerą. Detektyw może poinformować adresata o zawartości przesyłki i poprosić go o pokwitowanie odbioru. Nawet w przypadku braku zgody na przyjęcie przesyłki zyskają państwo dowód na to, że adresat był świadomy co zawierała i od kogo była wysłana przesyłka. Raport z wykonanych przez detektywa czynności oraz nagrania mogą być wykorzystane jako ważny dowód sądowy.

Nasze usługi to


Strona główna | O firmie | Usługi | Cennik | Kontakt
Copyright by Detektyw 3M (Gdynia - Gdańsk - Sopot) 2013.